Hotel Štamberk

Ideální pro rekreaci rodin,
firemní, společenské a vzdělávací akce

více informací

Hotel Štamberk

Školení, konference, relaxace,
fitness, wellness a sportovní aktivity

více informací

Broková střelnice

Ochutnejte atmosféru opravdových závodů,
jakou zažívají sportovní střelci

více informací

Hotel Štamberk

se nachází na naprosto unikátním místě
uprostřed CHKO Podblanicko poblíž památné hory Blaník

více informací

Fotogalerie

O nás

Hotel Štamberk**** se nachází v samém srdci CHKO Podblanicko. Je obklopen pozemky, které náleží k hotelu. Zaměřujeme se na rodiny s dětmi, jednotlivce i firemní klientelu. Mnozí hosté se k nám vrací pravidelně každý rok strávit zde příjemnou dovolenou. Uzavřený objekt hotelu se 2 přístupovými branami je obklopen 50 ha vlastních pozemků včetně soukromého chovného rybníka.

Ubytování je možné v hlavní budově, kde jsou dvoulůžkové pokoje a apartmány de luxe, které jsou oblíbené především u firemních a zahraničních hostů. Další ubytování je v samostatné budově, kde se nacházejí velmi prostorné apartmány pro 4-6 osob. Apartmány v přízemí mají vlastní posezení na zahrádce. Celková kapacita hotelu činí 86 lůžek. Samozřejmostí je wi-fi připojení v celém hotelu zdarma.

Součástí hotelu je i kvalitní restaurace, kde nechybí bar a letní terasa. Terasa je situována tak, aby vám neunikl romantický výhled na zapadající slunce. Kuchyně je velmi moderní a vyhlášená svými specialitami. Naši šéfkuchaři pro vás připravují lahůdky z české i světové kuchyně. Nechybí ani široký výběr vín. Přijďte ochutnat speciality ze zvěřiny, kuřecího i ryb. Připravujeme také vegetariánské menu.